|
|
Bs 4 Day Show 30th Nov - 3 Dec |
Class All |
Entries for All Classes |
03/12/2017 10:24:14 |
Rider Christian Name Order |
Start List
|
|
|
Horse
Breeding |
Rider
Owner |
Nation.
|
Entry
No
|
Start
No
|
|
|
|
FAN VAN HET PRINSENBOS
|
116705 MORGAN BERMINGHAM
George Bateman |
|
528
|
|
|
|
|
BILLY VAN PELT
|
119631 AOIFE OCONNOR
Billy Stud |
|
360
|
|
|
|
|
BILLY TAKE THAT
|
119631 AOIFE OCONNOR
Billy Stud |
|
358
|
|
|
|
|
BILLY VON TRAPP
|
119631 AOIFE OCONNOR
Billy Stud |
|
359
|
|
|
|
|
BILLY FLINSTONE
|
119631 AOIFE OCONNOR
Billy Stud |
|
361
|
|
|
|
|
CLARRADO
|
151015 KERRI HOURIHAN
Anfisa Ershova |
|
239
|
|
|
|
|
RINGWOOD RIO
|
151015 KERRI HOURIHAN
Andrew Morris |
|
240
|
|
|
|
|
STANLEY III
|
151015 KERRI HOURIHAN
Anfisa Ershova |
|
242
|
|
|
|
|
GINGER POWER BH
|
151015 KERRI HOURIHAN
Anfisa Ershova |
|
241
|
|
|
|
|
RUBYS
|
ABBE BURCHMORE-EAMES
Abbe Burchmore-eames |
|
297
|
|
|
|
|
CELTIC DREAM PSS Z
|
ABBE BURCHMORE-EAMES
Abbe Burchmore-eames |
|
296
|
|
|
|
|
KEC SERENADE
|
ABBEY WINTERBURN
Abbey Winterburn |
|
75
|
|
|
|
|
NEWTOWN CLINTON
|
ABBEY WINTERBURN
Abbey Winterburn |
|
76
|
|
|
|
|
CORBEAGH LUXOR
|
ABBIE CRIPPEN
Daragh Mccarthy |
|
293
|
|
|
|
|
FURISTOS JACK
|
ADAM TAYLOR
O/r |
|
449
|
|
|
|
|
LILLY IV
|
AIMEE JONES
Susan Jones |
|
90
|
|
|
|
|
NEVER LAST
|
AIMEE JONES
Susan Jones |
|
91
|
|
|
|
|
LIBBY K
|
AIMEE PARR
Aimee Parr |
|
74
|
|
|
|
|
ALIEN 55
|
ALEX BISHOP
Team 55 |
|
396
|
|
|
|
|
COPAIN
|
ALEX BISHOP
Lori Hanan |
|
397
|
|
|
|
|
CARTOS Z
|
ALEXANDRA KAPSALIS
Alexandra Kapsalis |
|
7
|
|
|
|
|
BUKATO
|
ALICE BRADFORD
Ann Bradford |
|
29
|
|
|
|
|
MAYFIELD MADNESS II
|
ALICE BRADFORD
Melissa Garry |
|
30
|
|
|
|
|
CELVIN VIII
|
ALICE BURDEN
Amanda Mcglynn |
|
488
|
|
|
|
|
SEAPATRICK DOUGHALEENA
|
ALICE CODD
|
|
249
|
|
|
|
|
WISBECH CONGOS JOY
|
ALICE CODD
|
|
248
|
|
|
|
|
LITTLE LORD V
|
ALICE GODFREY
Alice Godfrey |
|
186
|
|
|
|
|
BUGAC DONAT
|
ALICE GODFREY
Alice Godfrey |
|
187
|
|
|
|
|
HANNIBAL S
|
ALICE GODFREY
Alice Godfrey |
|
185
|
|
|
|
|
CANCUN Z
|
ALICE GODFREY
Alice Godfrey |
|
184
|
|
|
|
|
ESSENAR CRIXUS
|
ALICE PALMER
Alice Palmer |
|
159
|
|
|
|
|
PACHARAN QUEEN
|
ALICE SPENCE
Sandie Watts |
|
454
|
|
|
|
|
DOLINA
|
ALISON CASTELL
Alison Castell |
|
481
|
|
|
|
|
LANDOR D ASNIERES
|
AMELIA BARTON
Elise Jenner |
|
82
|
|
|
|
|
COOLBOY JOEY
|
AMI MEASOR
Pene Grimster |
|
284
|
|
|
|
|
VON DUTCH MBE
|
AMI MEASOR
Melissa A'court |
|
283
|
|
|
|
|
BRUNO BANANI
|
AMI MEASOR
Kirsty Keating |
|
282
|
|
|
|
|
UT DU FEUGRE
|
AMIE WARD
Robin Ward |
|
59
|
|
|
|
|
COLTON BANDIT
|
AMY BARRETT
Julie Barrett |
|
499
|
|
|
|
|
PRINCESS WARRIOR II
|
AMY BARRETT
Julie Barrett |
|
500
|
|
|
|
|
TEAGAN ARLA CAVILLACE
|
AMY BIRD
Amy Bird |
|
473
|
|
|
|
|
WAKITA
|
AMY SMITH
Amy Smith |
|
167
|
|
|
|
|
TEMPLEHILL MERLIN
|
AMY SMITH
Karen Brouder |
|
166
|
|
|
|
|
HARLEQUIN IRISH DIAMOND
|
AMY STOCKLEY
Amy Stockley |
|
520
|
|
|
|
|
HIGGS
|
ANDREW HARDIE
Sharon Symons |
|
217
|
|
|
|
|
KARAKORAM II
|
ANNA ROBINS
Anna Robins |
|
459
|
|
|
|
|
CHILLOETT
|
ANNA STRAWSON
Anna Strawson |
|
97
|
|
|
|
|
ZEUSLAND
|
ANNA STRAWSON
Carron Nicol |
|
101
|
|
|
|
|
MACHO F Z
|
ANNA STRAWSON
Julie Edmunds |
|
99
|
|
|
|
|
VALENTINA B
|
ASHLEA SILK-JONES
Jacqueline Jones |
|
120
|
|
|
|
|
CASARELLA NOBILE
|
ASHLEA SILK-JONES
Jacqueline Jones |
|
119
|
|
|
|
|
WELL BALANCED
|
ASHLIE POWELL
Laura Sims |
|
376
|
|
|
|
|
HAI ROSA
|
BEN WALKER
Emma Ziff |
|
327
|
|
|
|
|
VICTORY VI
|
BEN WALKER
Diana Cornish |
|
377
|
|
|
|
|
BROWNSHEATH RAFIKI
|
BEN WALKER
Julia Gann |
|
328
|
|
|
|
|
PAULDARYS MINI TIGER 999999
|
BETH STANBRIDGE
|
|
529
|
|
|
|
|
CULISINA 39
|
BILLY WRIGHT
Nicholas Edwards |
|
214
|
|
|
|
|
PADDINGTON R
|
BRIANNA BONADIE
O/r |
|
313
|
|
|
|
|
BUT MIGHTY
|
BRIANNA BONADIE
O/r |
|
314
|
|
|
|
|
LITTLE CRUISE
|
BROOKE HUNTER
Lisa Hunter |
|
23
|
|
|
|
|
FALCONS EVOLUTION
|
CARL ROBINS
Amanda Garrad |
|
490
|
|
|
|
|
FIKO R
|
CATHERINE BUCK
Lucy Davies |
|
368
|
|
|
|
|
CHEYENNE Z
|
CATHERINE GAUDION
Catherine Gaudion |
|
14
|
|
|
|
|
MALINA SVRZNA
|
CHARLENE FIRM
Charlene Firm |
|
126
|
|
|
|
|
|
CARTOGRAPH
|
CHARLES LUYCKX
Charles Luyckx |
|
309
|
|
|
|
|
ELINA VII
|
CHARLES LUYCKX
Charles Luyckx |
|
311
|
|
|
|
|
BALIOS AR PARK
|
CHARLES LUYCKX
Charles Luyckx |
|
307
|
|
|
|
|
CICERO II
|
CHARLES LUYCKX
Charles Luyckx |
|
310
|
|
|
|
|
ROMERO S
|
CHARLIE DUNCAN
Charles Duncan |
|
371
|
|
|
|
|
INVINCIBLE DARCO
|
CHARLOTTE AMBROSE
Charlotte Ambrose |
|
114
|
|
|
|
|
DORISCIO
|
CHARLOTTE BLACKETT
|
|
227
|
|
|
|
|
KARTOUCHE
|
CHARLOTTE DAVIS
Charlotte Davis |
|
435
|
|
|
|
|
GREYSCALE
|
CHARLOTTE MCKEE
Charlotte Mckee |
|
27
|
|
|
|
|
HANLEEN CRUISINI
|
CHARLOTTE MOORE
Charlotte Moore |
|
369
|
|
|
|
|
STONEHAVENS METRO
|
CHARLOTTE MOORE
|
|
370
|
|
|
|
|
JOHNNY SPLASH
|
CHARLOTTE WHITTALL
Pene Grimster |
|
150
|
|
|
|
|
CONCHITA DU BUISSON Z
|
CHERIE MITCHELL
Cherie Mitchell |
|
24
|
|
|
|
|
HIDDEN TALENT
|
CHERIE MITCHELL
Cherie Mitchell |
|
26
|
|
|
|
|
KINGSLAND BOY
|
CHERIEMITCHELL
Cherie Mitchell |
|
50
|
|
|
|
|
BALLINASILLOGUE BOY
|
CHLOE ALIBONE
O/r |
|
455
|
|
|
|
|
WIJNAND
|
CHLOE FLYNN
Kym Flynn |
|
153
|
|
|
|
|
GLENORCHY
|
CHLOE GAMBLE
Chloe Gamble |
|
511
|
|
|
|
|
O DONOVAN MUNSTER KING
|
CHLOE HOROBIN
Chloe Horobin |
|
243
|
|
|
|
|
PADDY MURPHY II
|
CHRIS SAGE
Jodi Randall |
|
113
|
|
|
|
|
BILLY CONFESSOR
|
CHRIS WHINNETT
Helen Hopkinson |
|
272
|
|
|
|
|
SCARTHILL CRUISE
|
CHRISTOPHER WHINNETT
Stephen Whinnett |
|
273
|
|
|
|
|
HEATHERMORE RICOZING
|
CHRISTOPHER WHINNETT
John Whinnett |
|
278
|
|
|
|
|
LITTLE BC
|
CHRISTOPHER WHINNETT
John Whinnett |
|
277
|
|
|
|
|
PRINCESS PEBBLES
|
CHRISTOPHER WHINNETT
Stephen Whinnett |
|
276
|
|
|
|
|
JOE DIAMOND
|
CHRISTOPHER WHINNETT
Stephen Whinnett |
|
274
|
|
|
|
|
SIR HUGO BOSS
|
CHRISTOPHER WHINNETT
Stephen Whinnett |
|
275
|
|
|
|
|
GLAMOUR GIRL
|
CLARE REYNOLDS
Clare Reynolds |
|
290
|
|
|
|
|
BONNE DU ROUET 421519
|
CLARE REYNOLDS
|
|
289
|
|
|
|
|
TITAN 999999
|
CLARE STANBRIDGE
|
|
213
|
|
|
|
|
ELEONORA III
|
CLARE STANBRIDGE
Abbe Burchmore-eames |
|
210
|
|
|
|
|
SILVER BREGO
|
CLIONA MUIR
Cliona Muir |
|
434
|
|
|
|
|
DAINGEANN MAGIC MAN
|
CONSTANCIA DERIZIOTIS
Constancia Deriziotis |
|
325
|
|
|
|
|
ZEUS VALENCIE
|
CORRINE NASH
|
|
312
|
|
|
|
|
ELDORADO VII
|
CYDNEY GREEN
Cydney Green |
|
205
|
|
|
|
|
ALL THE LIFE
|
DANIEL BADDELEY
Daniel Baddeley |
|
77
|
|
|
|
|
YOUR MY BAY HORSE
|
DANIEL BADDELEY
Daniel Baddeley |
|
81
|
|
|
|
|
FIZZY MOON
|
DANIEL BADDELEY
Clare Perkins |
|
79
|
|
|
|
|
MOOSE ON THE LOOSE
|
DANIEL BADDELEY
Clare Perkins |
|
198
|
|
|
|
|
FERNHILL FOR SURE
|
DANIEL MCGLYNN
Margaret Hope |
|
431
|
|
|
|
|
ON POINT
|
DANIELLA MATTOCK
Daniella Mattock |
|
11
|
|
|
|
|
OBBIE KANOBY
|
DANIELLA MATTOCK
Daniella Mattock |
|
10
|
|
|
|
|
SERIOUSLY DARCO
|
DANIELLA MATTOCK
Daniella Mattock |
|
12
|
|
|
|
|
MONEY MOON
|
DANIELLA MATTOCK
Daniella Mattock |
|
9
|
|
|
|
|
FIRE VAN VIRONA
|
DANIELLA STAPLETON
Daniella Stapleton |
|
460
|
|
|
|
|
H MILLFIELD TOBIAS
|
DANIELLE CLARKE
Danielle Clarke |
|
426
|
|
|
|
|
INDIGO III
|
DANIELLE CLARKE
Danielle Clarke |
|
425
|
|
|
|
|
UVETTE
|
DEBBIE SMITH
Julie Wilson |
|
211
|
|
|
|
|
COMET 999999
|
DEREK MCCOPPIN
|
|
158
|
|
|
|
|
GENTLEMAN III
|
DEREK MCCOPPIN
Katie Steele |
|
389
|
|
|
|
|
HOT AIR
|
DEREK MCCOPPIN
Gary Stevens |
|
244
|
|
|
|
|
DIAMOND Z 18 CARAT
|
DEREK MCCOPPIN
Ellice Gunn |
|
245
|
|
|
|
|
ASCOT DU GIVRE
|
DEREK MCCOPPIN
Charlotte Abbott |
|
246
|
|
|
|
|
DARK KNIGHT II
|
DEREK MCCOPPIN
Elaine Holden |
|
247
|
|
|
|
|
CONSINNI
|
EBONY SHEPPARD WALKER
Gemma Walker |
|
55
|
|
|
|
|
CHARITISSIMO PBZ
|
EBONY SHEPPARD WALKER
Gemma Walker |
|
53
|
|
|
|
|
PICCOLO
|
ELIZABETH PILKINGTON
Kerry Grimster |
|
8
|
|
|
|
|
BALLERINA
|
ELLEN KILCHMANN
Ellen Kilchmann |
|
209
|
|
|
|
|
GRAPEFRUIT MOON
|
ELLIE COWLARD
Janice Cowlard |
|
519
|
|
|
|
|
SIEC CRISANTA
|
ELLIE HALL MCATEER
Mandy Hall |
|
507
|
|
|
|
|
CHICOBELLO
|
ELLIE HALL MCATEER
Mandy Hall |
|
506
|
|
|
|
|
FASHION V
|
ELLIE HALL MCATEER
Mandy Hall |
|
508
|
|
|
|
|
I AM A HARLEY
|
EMILY ELLIOTT
Thomas Williams |
|
110
|
|
|
|
|
INFINITY
|
EMILY ELLIOTT
Emily Elliott |
|
111
|
|
|
|
|
MATEO VAN OVERIS Z
|
EMILY ELLIOTT
Chris Sage |
|
112
|
|
|
|
|
CARMENO CRISTO
|
EMILY MARCHANT
Emily Marchant |
|
496
|
|
|
|
|
HUMMER
|
EMILY PRATER
Alison Davis |
|
271
|
|
|
|
|
KIKI II
|
EMMA BUNN
Emma Bunn |
|
409
|
|
|
|
|
CASINO ARTIST
|
EMMA JO SLATER
Joanne Gubb |
|
281
|
|
|
|
|
WONDER IF
|
EMMA MCGLYNN
Emma Mcglynn |
|
302
|
|
|
|
|
LYCOLAS
|
EMMA MCGLYNN
Amanda Mcglynn |
|
300
|
|
|
|
|
CUT THE CAKE
|
EMMA MCGLYNN
Emma Mcglynn |
|
301
|
|
|
|
|
SLANEYSIDE FLIGHT
|
EMMA SLATER
Kim Barzilay |
|
254
|
|
|
|
|
HARMONY Z
|
EMMA- SLATER
Charlotte Steel |
|
335
|
|
|
|
|
KIMBA KASINO
|
EMMA- SLATER
Kim Barzilay |
|
253
|
|
|
|
|
NERO VAN HET CHIPENDALE
|
EMMA- SLATER
Barry Wright |
|
255
|
|
|
|
|
KIMBA UTTAH
|
EMMA- SLATER
Jasmin Dawson |
|
256
|
|
|
|
|
SIMPLY BILLIE BUNTER
|
EMMA- SLATER
Kim Barzilay |
|
257
|
|
|
|
|
MILESTONE GOLD
|
EMMA- SLATER
Charlotte Steel |
|
336
|
|
|
|
|
FIELINA II
|
EMMA- SLATER
Kim Barzilay |
|
334
|
|
|
|
|
KINGS OF LEON
|
EMMA- SLATER
Kim Barzilay |
|
333
|
|
|
|
|
COSMIC JAXX
|
EMMA- SLATER
Mick Fortune |
|
456
|
|
|
|
|
JE TAIME TREFLE
|
EMMA- SLATER
Kim Barzilay |
|
337
|
|
|
|
|
GIJS BRABANT LEASE
|
EMMA WEAVER
Emma Weaver |
|
495
|
|
|
|
|
GOLDEN GIRL IV
|
EMMA WILLIAMS
Emma Williams |
|
152
|
|
|
|
|
GEPETTO
|
EMMA ZIFF
Emma Ziff |
|
319
|
|
|
|
|
FOLLOW ME III
|
EMMA ZIFF
Emma Ziff |
|
318
|
|
|
|
|
ATHENA
|
EMMA ZIFF
Emma Ziff |
|
317
|
|
|
|
|
RTS HARRY DUNN
|
ESTELLE STABLES
Estelle Stables |
|
102
|
|
|
|
|
MIA V
|
FELICIA DAVISON
Blue Collier |
|
173
|
|
|
|
|
DESDEMONA IV
|
FELICIA DAVISON
O/r |
|
176
|
|
|
|
|
CLARION CALL
|
FIONA LITTLE
Fiona Little |
|
525
|
|
|
|
|
DARCI DE B NEVILLE
|
FRANCESCA DEVLIN
Francesca Devlin |
|
146
|
|
|
|
|
HASJ VH VLIEGENHOF
|
GABRIELLE HODGKIN
Jacqueline Hodgkin |
|
423
|
|
|
|
|
LISLAN AMY
|
GABRIELLE MEDFORTH
Gabrielle Medforth |
|
524
|
|
|
|
|
JODY G
|
GEORGE BATEMAN
George Bateman |
|
304
|
|
|
|
|
ITALO LL
|
GEORGE BATEMAN
Louise Cabezas |
|
303
|
|
|
|
|
BALLYLYNAN BOY
|
GEORGE BATEMAN
Anna Krotkova |
|
523
|
|
|
|
|
BALLYCOOG FURISTOS LADY
|
GEORGIA SIMS
Laura Sims |
|
374
|
|
|
|
|
CHAMPAGNE DE LEAU
|
GEORGIA SIMS
Laura Sims |
|
375
|
|
|
|
|
CASSINA III
|
GEORGIA SIMS
Anna Tigipko |
|
373
|
|
|
|
|
LARAGHLEASE BLUE JEANS
|
GEORGIE HARRIS
Georgie Harris |
|
18
|
|
|
|
|
CONTENDER B
|
GEORGINA BURCHMORE-EAMES
Jack Eames |
|
379
|
|
|
|
|
IDYLLE
|
GEORGINA BURCHMORE-EAMES
Georgina Burchmore-eames |
|
215
|
|
|
|
|
HAMBERLINS CHILLI
|
GEORGINA BURCHMORE-EAMES
Sadie Burchmore |
|
295
|
|
|
|
|
BLUEBELL ANNIE
|
GEORGINA CROFT
Georgina Cross |
|
352
|
|
|
|
|
LANCELOTS FUEL FOR THE IMAGINATION
|
GEORGINA CROFT
Georgina Cross |
|
351
|
|
|
|
|
BRIONAS KING LEO
|
GUY ELSON
Guy Elson |
|
65
|
|
|
|
|
RENKUM OFF LIMIT II
|
GUY ELSON
Guy Elson |
|
66
|
|
|
|
|
HGS BLISS
|
HANNAH BERRYMAN
Leif Gjendemsjoe |
|
491
|
|
|
|
|
BILLY HARMONY
|
HANNAH BERRYMAN
Hannah Berryman |
|
489
|
|
|
|
|
PRINCE CASPIAN I
|
HANNAH BROWN
Hannah Brown |
|
132
|
|
|
|
|
DAMIRO
|
HANNAH DAKERS
Hannah Dakers |
|
61
|
|
|
|
|
GO SPIRIT
|
HANNAH MCDONALD
Jayne Mcdonald |
|
517
|
|
|
|
|
CARLTON CHIPPER
|
HARRIET JORDAN
Harriet Jordan |
|
35
|
|
|
|
|
MTS RHYTHM AND BLUES
|
HARRY BATEMAN
Melissa Thorpe |
|
199
|
|
|
|
|
ANVILS EVERY LITTLE HELPS
|
HARRY BATEMAN
Poppy Rollit-mason |
|
32
|
|
|
|
|
VENUS DU DUN
|
HARRY BATEMAN
Ingrid Wood |
|
31
|
|
|
|
|
RIVERSDALE SEA CAPTAIN
|
HARRY BATEMAN
Sian Gargan |
|
34
|
|
|
|
|
MHS PASSIONATE 421263
|
HARRY BATEMAN
Melissa Thorpe |
|
33
|
|
|
|
|
PEPETO D AIRSAIN
|
HELEN BARNES
Tony Pearson |
|
219
|
|
|
|
|
KITS HUSTLE
|
HELEN FIRTH
Helen Firth |
|
269
|
|
|
|
|
BALENCIAGA II
|
HELEN FRANCIS
Helen Francis |
|
395
|
|
|
|
|
FALCONS JJ
|
HELEN JACKSON
Helen Jackson |
|
115
|
|
|
|
|
HANNELINA
|
HELEN TREDWELL
Jane Baldwin |
|
338
|
|
|
|
|
FUNNYCAN
|
HELEN TREDWELL
New Priory Stud |
|
442
|
|
|
|
|
LUIKAN
|
HELEN TREDWELL
Helen Tredwell |
|
443
|
|
|
|
|
CARRAVAGIO II
|
HELEN TREDWELL
|
|
378
|
|
|
|
|
CARAVAGGIO II
|
HELEN TREDWELL
Terry Payne |
|
441
|
|
|
|
|
KORALE FM
|
HELEN WARD
Robin Ward |
|
60
|
|
|
|
|
LUDO BAGMAN
|
HELEN WITCHELL
Karen Carter |
|
387
|
|
|
|
|
MONTROSE VAN TALKERT 999999
|
HELENA THOMAS
|
|
451
|
|
|
|
|
ELTON B 394942
|
HELENA THOMAS
O/r |
|
452
|
|
|
|
|
VOIPITY DU 413991
|
HELENA THOMAS
Helena Thomas |
|
453
|
|
|
|
|
EL NINO VI
|
HENRIETTA COLLIER
Henrietta Collier |
|
224
|
|
|
|
|
SIMPLY ALLEZ
|
HENRY WELCH
Kerry Grimster |
|
348
|
|
|
|
|
PHOENIX DE PARADIS
|
HENRY WELCH
Fiona Coughlan |
|
228
|
|
|
|
|
RYANS HOLLIE
|
HOLLIE PEARCE
Pene Grimster |
|
148
|
|
|
|
|
BLUE DIAMOND CAREL
|
HOLLIE PEARCE
Hollie Pearce |
|
147
|
|
|
|
|
DELINA II
|
HOLLIE PEARCE
Hollie Pearce |
|
479
|
|
|
|
|
MY CARA DOUGLAS
|
IAN SMITH
Ian Smith |
|
129
|
|
|
|
|
DONEYBREWER GUY
|
IAN SMITH
Ian Smith |
|
130
|
|
|
|
|
MY CLOVER LUCY
|
IMOGEN LONGMAN
Imogen Longman |
|
440
|
|
|
|
|
INGA LUX
|
IMOGEN LONGMAN
Imogen Longman |
|
439
|
|
|
|
|
DOVERLA P
|
INDIA PAYNE
J Eames |
|
294
|
|
|
|
|
ROULETTE VI
|
ISABELLA LITCHFIELD GOMES
Nina Gomes |
|
48
|
|
|
|
|
PFS RUPERT BEAR
|
JACK BURCHMORE
Jack Burchmore |
|
344
|
|
|
|
|
CWIEBUS KK
|
JACK NICKLIN
J Mcgaan |
|
103
|
|
|
|
|
DOLLY 999999
|
JACK PINCKNEY
|
|
161
|
|
|
|
|
SPARTA BET
|
JACK PINKNEY
Lex Ruddiman |
|
163
|
|
|
|
|
LIBERATOR
|
JACK PINKNEY
Lex Ruddiman |
|
390
|
|
|
|
|
URANO II
|
JACQUELINE MOULD
Jacqueline Mould |
|
270
|
|
|
|
|
WESTFORD LENNY
|
JADE WOOD
Jade Wood |
|
417
|
|
|
|
|
FALBALLA DE MESSITERT
|
JAKE WARD
Mandy Hall |
|
493
|
|
|
|
|
FREDERICK VII
|
JAKE WARD
Jake Ward |
|
492
|
|
|
|
|
HAKON VAN DE SMEETS
|
JAMES EMBLEM
James Emblen |
|
363
|
|
|
|
|
LOTTAX X
|
JAMES EMBLEM
O/r |
|
362
|
|
|
|
|
CARLSON III
|
JAMES EMBLEM
Patrick De Roeck |
|
364
|
|
|
|
|
ZANDOKAN H
|
JAMES LOFFET
Edward Howard |
|
514
|
|
|
|
|
CHARACTER 1243
|
JAMES LOFFETT
James Loffet |
|
513
|
|
|
|
|
CHILLOUTLOVE
|
JAMES PAYNE
James Payne |
|
38
|
|
|
|
|
ALVANO Z
|
JAMES PAYNE
James Payne |
|
37
|
|
|
|
|
EXACTLY
|
JAMES PAYNE
James Payne |
|
36
|
|
|
|
|
KARLA VAN STEENDORP
|
JAMES SAMARASINGHE
Emma Samarasinghe |
|
518
|
|
|
|
|
GALANT VH ZWARTEPANNENHOF
|
JANE ABBOTT
Jane Abbott |
|
251
|
|
|
|
|
GREENWICH PARK
|
JASMINE GILL
Jane Dexter |
|
223
|
|
|
|
|
LADY WIVOLLET
|
JASMINE GILL
|
|
222
|
|
|
|
|
MISS HIGH FLYER
|
JASMINE GILL
|
|
221
|
|
|
|
|
ROUNDTHORN FIREBRAND
|
JASMINE GILL
Jasmine Gill |
|
220
|
|
|
|
|
GILLY
|
JASON DEVILLE
Jason Deville |
|
422
|
|
|
|
|
ESCARPA VA
|
JASSY PYKE
O/r |
|
259
|
|
|
|
|
WOODFIELD CLOVER
|
JASSY PYKE
Kim Barzilay |
|
260
|
|
|
|
|
CANADIAN TIME PH Z
|
JEMMA AUSTIN
John Hood |
|
86
|
|
|
|
|
FLAMENCO STAR II
|
JESSICA CRIPPIN
Jessica Crippin |
|
67
|
|
|
|
|
DELLA H
|
JESSICA ELLIOTT
Emily Elliott |
|
154
|
|
|
|
|
BRIDGE TOWN
|
JO PAY
Jo Pay |
|
365
|
|
|
|
|
WOODSTOCK N
|
JOANNE CLIFFORD
Joanne Clifford |
|
424
|
|
|
|
|
HUMBRIA NIGHTTIME
|
JOANNE WARNER
Joanne Warner |
|
88
|
|
|
|
|
2 BE UNIQUE
|
JODIE CRISP
Nicola Nunan |
|
485
|
|
|
|
|
COQUIN DE COQUERIE Z
|
JODIE HALL MCATEER
Mandy Hall |
|
505
|
|
|
|
|
COLETTE HBC
|
JODIE HALL MCATEER
Mandy Hall |
|
504
|
|
|
|
|
KOBI
|
JODIE HALL MCATEER
Mandy Hall |
|
503
|
|
|
|
|
ZORRO B
|
JOE WHITE
Joe White |
|
192
|
|
|
|
|
BILLY BALTIC JWE
|
JOE WHITE
Paul Anderson |
|
190
|
|
|
|
|
RUMBOLDS GET READY EDDIE
|
JOE WHITE
Rumbolds Stud Farm |
|
194
|
|
|
|
|
CIAO BELLA VAN OVERIS Z
|
JOE WHITE
Joe White |
|
191
|
|
|
|
|
FURORE S
|
JOE WHITE
Hannah Richards |
|
193
|
|
|
|
|
SIMPLY ALMOND
|
JOHN CRIPPEN
John Crippen |
|
136
|
|
|
|
|
DARCEY
|
JOHN CRIPPEN
David Wylde |
|
137
|
|
|
|
|
GALANT IV
|
JOHN CRIPPEN
Patricia Brown |
|
388
|
|
|
|
|
TALULLAH IV
|
JOHN CRIPPEN
John Crippen |
|
138
|
|
|
|
|
NASSINI Z
|
JOHN CRIPPEN
Sue Topp |
|
139
|
|
|
|
|
CALUCA 2
|
JOHN CRIPPEN
Mary Weston |
|
140
|
|
|
|
|
TAMINO HCT
|
JOHN CRIPPEN
Karen Knight |
|
94
|
|
|
|
|
RUMERS NABAB
|
JOHN CRIPPEN
Marie Morris |
|
141
|
|
|
|
|
LOUGHNATOUSA OB
|
JOHN CRIPPEN
Patricia Brown |
|
118
|
|
|
|
|
GRACIA I
|
JOHN CRIPPEN
David Morris |
|
142
|
|
|
|
|
JORKI
|
JOHN CRIPPEN
Nicky Baily-gibson |
|
143
|
|
|
|
|
TOO MUCH PINOT
|
JOHN CRIPPEN
Karen Knight |
|
95
|
|
|
|
|
THE FLYING FOX III
|
JOHN CRIPPEN
Patricia Brown |
|
117
|
|
|
|
|
LAKELAND DANCER
|
JORDAN GANN
Julia Gann |
|
458
|
|
|
|
|
AYMARA VANT AMELDONK Z
|
JORDAN GANN
Julia Gann |
|
342
|
|
|
|
|
BELUCCI
|
JORDAN GANN
Sarah Cooke |
|
343
|
|
|
|
|
CAPONE III
|
JOSEPH MAHER
Sabina Stjohn |
|
320
|
|
|
|
|
SKY S THE LIMIT VI
|
JOSEPH MAHER
Charlotte Whittall |
|
151
|
|
|
|
|
QUICK STEP IV
|
JOSEPHINE HARRINGTON
Keith Tollick |
|
475
|
|
|
|
|
PURRFECT STORM II
|
JOSIE APPLEBY
Josie Appleby |
|
486
|
|
|
|
|
CHAPLIN II
|
JUAN HERCBERG MORENO
Juan Hercberg Moreno |
|
258
|
|
|
|
|
LITTLE WARRIOR
|
JULIA BIRKETT
Morgan Shirley |
|
80
|
|
|
|
|
FUNNY WORLD
|
KATIE HUMPHREYS
Katie Humphreys |
|
188
|
|
|
|
|
ROYAL BLUE
|
KATIE HUMPHREYS
Katie Humphreys |
|
189
|
|
|
|
|
CREEVAGH TOMPICO
|
KATIE WALDOCK-SMITH
Deborah Waldock |
|
509
|
|
|
|
|
AC SUMMER QUEEN
|
KAYA YUSUF
Tanyel Yusuf |
|
134
|
|
|
|
|
LULU DAM
|
KAYLEIGH GRANT
Kayleigh Grant |
|
1
|
|
|
|
|
|
HALLTOWN LUCY
|
KELLY TAYLOR
Abbie Taylor |
|
340
|
|
|
|
|
GALWAYBAY LUDO
|
KERRY BRENNAN
Liam Harris |
|
332
|
|
|
|
|
BOMBASTIC II
|
KERRY GRIMSTER
Ruth Hahn |
|
231
|
|
|
|
|
KALINDI H K 421666
|
KERRY GRIMSTER
|
|
229
|
|
|
|
|
BILLY GRAND
|
KERRY GRIMSTER
Ruth Hahn |
|
230
|
|
|
|
|
GALAHAD II
|
KERRY GRIMSTER
Hk Horses |
|
232
|
|
|
|
|
GRABIELLA
|
KIERAN MOSS
Kieran Moss |
|
64
|
|
|
|
|
QUALITY ROSE II
|
KIRSTY HARDSTAFF
Adrienne Staunton |
|
52
|
|
|
|
|
REMI LATIKA
|
KIRSTY HARDSTAFF
Carmen Baker |
|
54
|
|
|
|
|
QUID
|
KIRSTY HARDSTAFF
Kirsty Hardstaff |
|
57
|
|
|
|
|
CALIPSO V OVERIS Z
|
KIRSTY HARDSTAFF
Fiona Soltysiak |
|
56
|
|
|
|
|
C ZARAH R4
|
KIRSTY WRIGHT
Kirsty Wright |
|
135
|
|
|
|
|
SKYLINE II
|
KRISTIE GRIMSTER
Kristie Grimster |
|
349
|
|
|
|
|
COPAIN Z
|
KRISTY DEACON
Kristy Deacon |
|
83
|
|
|
|
|
ETERNAL PROMISE
|
KRISTY DEACON
Kristy Deacon |
|
84
|
|
|
|
|
MANHATTANS LADY
|
KRISTY DEACON
Kristy Deacon |
|
85
|
|
|
|
|
ROBIN VAN BEEK
|
LAURA IRETON
Victoria Ireton |
|
430
|
|
|
|
|
NEMILA DE REVEL
|
LAURA MANTEL
Joanna Linton |
|
235
|
|
|
|
|
EIFFEL B V
|
LAURA MANTEL
Elizabeth Howes |
|
236
|
|
|
|
|
CROFT DK
|
LAURA MANTEL
Joanna Linton |
|
234
|
|
|
|
|
GERWIN DN
|
LAURA REED
Laura Reed |
|
350
|
|
|
|
|
INDIANA JONES 4TH
|
LAURA REED
Laura Reed |
|
398
|
|
|
|
|
SHIRAZ II
|
LAURA RENWICK
Laura Renwick |
|
394
|
|
|
|
|
MHS WASHINGTON
|
LAURA RENWICK
Laura Renwick |
|
393
|
|
|
|
|
UTRILLO DE BREVE
|
LAURA RENWICK
John Renwick |
|
392
|
|
|
|
|
JRP HILL TYGER
|
LAURA SMITH
Laura Smith |
|
28
|
|
|
|
|
ANVILS PREMIER STAR
|
LAURA STRINGFELLOW
David Mason |
|
13
|
|
|
|
|
NPS DANTE
|
LAURA STRINGFELLOW
New Priory Stud |
|
16
|
|
|
|
|
KEC COCKTAIL HOUR
|
LAURA STRINGFELLOW
David Mason |
|
15
|
|
|
|
|
FAIT ACCOMPLIS
|
LAUREN ALEXANDER
Daniel Baddeley |
|
78
|
|
|
|
|
CILHENDRES DA VINCI
|
LAUREN CREES
Gareth Crees |
|
494
|
|
|
|
|
DUSTY VI
|
LAUREN MEDCALF
Lauren Medcalf |
|
380
|
|
|
|
|
BUSKER IV
|
LAUREN MEDCALF
Nicola Wilson |
|
381
|
|
|
|
|
MARLEY WESTSIDE
|
LIBBY WERNHAM
Libby Wernham |
|
17
|
|
|
|
|
HEUVENS LOTJE
|
LILLIE CALUORI
Adam Taylor |
|
447
|
|
|
|
|
CORFULYA C
|
LILLIE CALUORI
Adam Taylor |
|
448
|
|
|
|
|
FEROX B
|
LILLY MC CANN
154581 Poden Farms |
|
324
|
|
|
|
|
PRIVATE CALL
|
LILY STORER
Michelle Storer |
|
49
|
|
|
|
|
DIANA P
|
LISA JONES
Lisa Jones |
|
450
|
|
|
|
|
FINE DESIGN III 999999
|
LISA MAYNARD
O/r |
|
515
|
|
|
|
|
POLITICAL DISASTER 999999
|
LISA MAYNARD
|
|
516
|
|
|
|
|
MYTICE MINDING TIME
|
LIZZIE GRAY
Elizabeth Gray |
|
461
|
|
|
|
|
COCO ROCKSTAR
|
LIZZIE GRAY
Elizabeth Gray |
|
462
|
|
|
|
|
BEECHWOOD CATALYST
|
LORI FREEBORN
Lori Freeborn |
|
469
|
|
|
|
|
CHRISTINA III
|
LOWRI BALL
Georgina Gray |
|
306
|
|
|
|
|
CALLIVE II
|
LOWRI BALL
Sasha Izmestieva Ford |
|
305
|
|
|
|
|
BILLY AMBER
|
LUCY TOWNLEY
Denise Stamp |
|
357
|
|
|
|
|
BILLY KODAK
|
LUCY TOWNLEY
Billy Stud |
|
356
|
|
|
|
|
BILLY TENNESSEE
|
LUCY TOWNLEY
Billy Stud |
|
355
|
|
|
|
|
BILLY ALPEN
|
LUCY TOWNLEY
Billy Stud |
|
354
|
|
|
|
|
BILLY ARIZONA
|
LUCY TOWNLEY
Billy Stud |
|
353
|
|
|
|
|
CESARE IX
|
LUCY WARNER
Lucy Warner |
|
87
|
|
|
|
|
FIANORA
|
LUCY WILLIAMS
Miss Lj Williams |
|
92
|
|
|
|
|
CRISTIAAN
|
LUCY WOOD
Ingrid Wood |
|
315
|
|
|
|
|
MOOSE ON THE LOOSE
|
LYDEA PERKINS
Clare Perkins |
|
149
|
|
|
|
|
CARDENTA M
|
MADELINE JONES
Madeleine Jones |
|
264
|
|
|
|
|
MARLON BRANDO
|
MAISIE SWAIN
Maisie Swain |
|
527
|
|
|
|
|
ARAMIS
|
MARIE- THOMAS
Marie- Thomas |
|
418
|
|
|
|
|
QUANTUM TREAT
|
MARIE- THOMAS
Anne Stratton |
|
419
|
|
|
|
|
HAUXWELL
|
MARIE- THOMAS
|
|
238
|
|
|
|
|
CININI II JJ Z
|
MARK ARMSTRONG
Emma Armstrong |
|
466
|
|
|
|
|
CALICO BAY
|
MARK ARMSTRONG
Emma Armstrong |
|
467
|
|
|
|
|
WARRIORS BOY O L
|
MARK ARMSTRONG
Sultan Saud |
|
468
|
|
|
|
|
VAGUELY NOBLE OL
|
MARK ARMSTRONG
Sultan Saud |
|
465
|
|
|
|
|
FANTAZAIRE
|
MARK TOFTE
Rebekah Harrison |
|
471
|
|
|
|
|
WEBSTERS JOKER
|
MARK WEBSTER
Mark Webster |
|
464
|
|
|
|
|
FABI VAN DE VRUNTE
|
MARK WILDISH
Dawn Wildish |
|
165
|
|
|
|
|
STARLIGHT ELASTIC
|
MARK WILDISH
Mark Wildish |
|
164
|
|
|
|
|
SILVER WAVE
|
MAX ROUTLEDGE
Sultan Saud |
|
446
|
|
|
|
|
MR DE II
|
MEGAN EAGLE
Clare Eagle |
|
476
|
|
|
|
|
ECLIPS VAN ERPEKOM
|
MEGAN LI
Alex Li |
|
482
|
|
|
|
|
WAYDESTE
|
MEGAN WHITE
Ronnie Jones |
|
502
|
|
|
|
|
YOUNG LOULA
|
MEGAN WHITE
Megan White |
|
501
|
|
|
|
|
QUYOTO DE BEAUVAL
|
MELISSA BENNETT
|
|
225
|
|
|
|
|
FANCY DU BUISSON Z
|
MIA ROWDON
Mia Rowdon |
|
41
|
|
|
|
|
NEWTOMIC
|
MICHAEL FURSEDONN
Michael Fursedonn |
|
107
|
|
|
|
|
HASSINI GOLD
|
MICHAEL FURSEDONN
Michael Fursedonn |
|
104
|
|
|
|
|
HIRENCE
|
MICHAEL FURSEDONN
Michael Fursedonn |
|
105
|
|
|
|
|
ILSEROV
|
MICHAEL FURSEDONN
Michael Fursedonn |
|
106
|
|
|
|
|
TEMPLE UNIQUE
|
MICHAEL FURSEDONN
Jane Wood |
|
477
|
|
|
|
|
QUEVEDO
|
MICHAEL FURSEDONN
J Mcgaan |
|
109
|
|
|
|
|
NIRVANA VANT VOSSENHOF Z
|
MICHAEL FURSEDONN
Michael Fursedonn |
|
108
|
|
|
|
|
MENTOR II
|
MICHAEL LONSDALE
138294 Al Shira Aa Farm Ltd |
|
168
|
|
|
|
|
SAN LARINO
|
MICHAEL WALLACE
Elizabeth Wallace |
|
268
|
|
|
|
|
COFINALE
|
MICHELLE GOOSSENS
Jane Drummond |
|
39
|
|
|
|
|
KING OF HEARTS V
|
MILES MORRISON
Miles Morrison |
|
40
|
|
|
|
|
LODEWIJK Z
|
MILLIE DICKINSON
Jan Dickinson |
|
73
|
|
|
|
|
FOREVER C
|
MILLIE DICKINSON
Jan Dickinson |
|
72
|
|
|
|
|
CAIRO Z II
|
MILLIE DICKINSON
Jan Dickinson |
|
71
|
|
|
|
|
ALCODATO
|
MILLIE GUY
Sally Guy |
|
51
|
|
|
|
|
LOUGHNATOUSA FITZ
|
MISHA PITT
Misha Pitt |
|
128
|
|
|
|
|
SAG D OIL
|
MISHA PITT
Misha Pitt |
|
169
|
|
|
|
|
DOROTHY DIXER
|
MISHA PITT
Misha Pitt |
|
127
|
|
|
|
|
GRANDEUR DE WACHT
|
MISS LJ WILLIAMS
Mr Mg Hobbs |
|
93
|
|
|
|
|
BIRKETTS BALTHAZAR
|
MOLLORY YATES
Suella Lupson |
|
341
|
|
|
|
|
CYMBELINE I
|
MONIKA MEDYNSKA
Maggie Meimaridi |
|
162
|
|
|
|
|
ODEON DE NUIT
|
NANCY CANNON
Fay Cannon |
|
279
|
|
|
|
|
SILVERLEA PEPPERMINT
|
NANCY CANNON
Fay Cannon |
|
280
|
|
|
|
|
MM CUTE CONTENDER
|
NAOMI MAXTED-MASSEY
Naomi Maxted-massey |
|
299
|
|
|
|
|
ETINA
|
NATASHA MORRELL
Natasha Morrell |
|
437
|
|
|
|
|
DIAMOND MILL X
|
NATASHA MORRELL
Natasha Morrell |
|
436
|
|
|
|
|
SEBASTIAN CASTEN LACHAR ** DAY TICKET **
|
NATASHA MORRELL
Nichola Burling |
|
438
|
|
|
|
|
TREACYS TIPPERARY GIRL
|
NATHAN CARSON
Nathan Carson |
|
526
|
|
|
|
|
IDODINUS FF
|
NICHOLAS EDWARDS
Keith Tollick |
|
122
|
|
|
|
|
ROSCONNELL
|
NICHOLAS EDWARDS
Abigail Round |
|
125
|
|
|
|
|
RENKUM E L O
|
NICHOLAS EDWARDS
Claire Edwards |
|
124
|
|
|
|
|
MILLION B
|
NICHOLAS EDWARDS
Claire Edwards |
|
123
|
|
|
|
|
GRAND CRU VAN T VEULAERSHOF
|
NICHOLAS EDWARDS
Jemma Nash |
|
121
|
|
|
|
|
GLAMOURS HBC
|
NICKY BAILY-GIBSON
Nicky Baily-gibson |
|
144
|
|
|
|
|
HORACE SLUGHORN
|
NICOLA WILSON
Karen Carter |
|
382
|
|
|
|
|
SEAMUS FINNIGAN
|
NICOLA WILSON
Barry Carter |
|
386
|
|
|
|
|
NAOMI 55
|
NICOLA WILSON
Nicola Wilson |
|
385
|
|
|
|
|
FINE FLEUR
|
NICOLA WILSON
Barry Carter |
|
383
|
|
|
|
|
VIKTOR KRUM
|
NICOLA WILSON
Karen Carter |
|
384
|
|
|
|
|
DONT TELL NAN
|
OLIVIA HORNAGOLD
O/r |
|
463
|
|
|
|
|
GUINDAM
|
ONDINE KING
Ondine King |
|
20
|
|
|
|
|
QUISTER LOMA SB
|
ONDINE KING
Ondine King |
|
21
|
|
|
|
|
|
ELIENE I
|
ONDINE KING
Ondine King |
|
19
|
|
|
|
|
VALENTINO IX
|
PAUL CRAGO
Dawn Cooley |
|
429
|
|
|
|
|
ULTIMATE RISK
|
PAUL CRAGO
Emma Bassom |
|
427
|
|
|
|
|
ANOTHER TIME
|
PAUL CRAGO
Dawn Cooley |
|
428
|
|
|
|
|
FRONTERA II
|
PAULA TURNER
Paula Turner |
|
237
|
|
|
|
|
ROSSINI V
|
PAULINE DARCIS
Anne Darcis |
|
522
|
|
|
|
|
BASIC
|
PHILLIP MILLER
Diana Cornish |
|
331
|
|
|
|
|
MILTON VAN DE NOORDHEUVEL
|
PHILLIP MILLER
Emma Ziff |
|
323
|
|
|
|
|
ZIRCO NI UM Z
|
PHILLIP MILLER
Emma Ziff |
|
330
|
|
|
|
|
FLOYD III
|
PHILLIP MILLER
Jean Brougham |
|
329
|
|
|
|
|
PHOENIX FLYER ** DAY TICKET **
|
PHOEBE HEATH ** DAY TICKET **
Phoebe Heath |
|
483
|
|
|
|
|
IV WILLEM
|
PIPPA GODDARD
Pippa Goddard |
|
201
|
|
|
|
|
ZOON VAN LONDON
|
PIPPA GODDARD
Pippa Goddard |
|
202
|
|
|
|
|
VALADOR
|
PIPPA GODDARD
O/r |
|
200
|
|
|
|
|
ALABALOU
|
PIPPA GODDARD
Deborah Wanstall |
|
183
|
|
|
|
|
CHITANI
|
PIPPA GODDARD
Deborah Wanstall |
|
182
|
|
|
|
|
HOTBLUE II
|
PIPPA GODDARD
Deborah Wanstall |
|
181
|
|
|
|
|
NAUFA OL
|
PIPPA GODDARD
Sultan Saud |
|
203
|
|
|
|
|
GOLDEN GROVE AIT A
|
POLLY SHAW
Polly Shaw |
|
498
|
|
|
|
|
GALANO TER KLOMP
|
POLLY SHAW
Polly Shaw |
|
497
|
|
|
|
|
LUCKY 3
|
POPPY STRONGE
Bernice Stronge |
|
408
|
|
|
|
|
JUST PETER Q
|
POPPY STRONGE
Bernice Stronge |
|
407
|
|
|
|
|
PENSTRUMBLY OUR RIO
|
RACHEL STOCKS
Rachel Stocks |
|
445
|
|
|
|
|
DARCOS DIAMOND
|
RACHEL STOCKS
Rachel Stocks |
|
444
|
|
|
|
|
ZUMAYA ** DAY TICKET **
|
RACHEL UNDERHILL ** DAY TICKET **
Rachel Underhill |
|
432
|
|
|
|
|
MARINA Z
|
REBBECCA RAVILIOUS
Rebbecca Ravilious |
|
267
|
|
|
|
|
BILLY UM BONGO
|
REBBECCA RAVILIOUS
|
|
266
|
|
|
|
|
BILLY MACBETH
|
REBBECCA RAVILIOUS
Rebbecca Ravilious |
|
265
|
|
|
|
|
ELRINDA FCS
|
REBECCA STELJES
|
|
233
|
|
|
|
|
TOP DESIGN 999999
|
REBEKAH HARRISON
|
|
472
|
|
|
|
|
SOLITARY BOY
|
RICHARD BARTON
Richard Barton |
|
70
|
|
|
|
|
CARETINO DUSKY DIAMOND
|
RICHARD BARTON
Teresa Thomson |
|
69
|
|
|
|
|
ANITANA
|
RICHARD BARTON
Richard Barton |
|
68
|
|
|
|
|
IRCO PLEASURE
|
RICHARD HAINES
Richard Haines |
|
512
|
|
|
|
|
APRIL LOVE
|
ROBERT CRISP
Robert Crisp |
|
484
|
|
|
|
|
ROMEO
|
ROBIN WARD
Robin Ward |
|
58
|
|
|
|
|
DERAWLEY LADY
|
RONNIE JONES
Ruth Dowie |
|
46
|
|
|
|
|
PETTY FLORENNE
|
RONNIE JONES
O/r |
|
345
|
|
|
|
|
CATHARGO LADY
|
RONNIE JONES
Sue Hume |
|
346
|
|
|
|
|
GRC CRIMSON
|
RONNIE JONES
Ruth Dowie |
|
47
|
|
|
|
|
APOLLO CRUISE
|
RONNIE JONES
Ruth Dowie |
|
45
|
|
|
|
|
DENNIS
|
RONNIE JONES
Ray Everett |
|
414
|
|
|
|
|
LENNOX V
|
RONNIE JONES
Ray Everett |
|
415
|
|
|
|
|
OAKFIELD THUMBELINA
|
RONNIE JONES
Ray Everett |
|
416
|
|
|
|
|
WARRIOR C
|
RONNIE JONES
Matthew Phelps |
|
347
|
|
|
|
|
WESTON
|
ROSE MOSS
Rose Moss |
|
404
|
|
|
|
|
CALIVA
|
ROSE MOSS
Rose Moss |
|
405
|
|
|
|
|
CARLOS F
|
ROSE MOSS
Louisa Church |
|
406
|
|
|
|
|
KIMBA CLASSIC
|
SABINA STJOHN
Sabina Stjohn |
|
321
|
|
|
|
|
QUIZ MASTER II
|
SABINA STJOHN
Sabina Stjohn |
|
322
|
|
|
|
|
DESERT D ELLE
|
SAMANTHA BORTHWICK
Jess Davis |
|
170
|
|
|
|
|
GINABRESSE
|
SAMANTHA BORTHWICK
Amalie Bloch-johnsen |
|
171
|
|
|
|
|
ELITE K
|
SAMANTHA BORTHWICK
Monserrat Seara |
|
172
|
|
|
|
|
CLASSIC JOLLIAN
|
SAMANTHA POOLE
Sassoon Levi |
|
366
|
|
|
|
|
KILLALEA PRINCESS
|
SAMANTHA POOLE
Pene Grimster |
|
367
|
|
|
|
|
UPAN
|
SAMANTHA SPENCER
Samantha Spencer |
|
2
|
|
|
|
|
MR HARLEY
|
SAMANTHA SPENCER
Samantha Spencer |
|
3
|
|
|
|
|
MISS WINNIE
|
SAMANTHA SPENCER
Samantha Spencer |
|
4
|
|
|
|
|
GIDEON VAN DE BOSLANDHOEVE
|
SARAH KNIGHT
Sarah Knight |
|
116
|
|
|
|
|
ENZO VIII
|
SARAH SCOTT
Keith Tollick |
|
510
|
|
|
|
|
NO FEAR II
|
SARAH SCOTT
Keith Tollick |
|
474
|
|
|
|
|
HAZEL IV
|
SHARON SYMONS
Sharon Symons |
|
216
|
|
|
|
|
BALLY CARRON
|
SHARON TAYLOR
|
|
250
|
|
|
|
|
CUSTODIO TT
|
SIAN MILEHAM
Sian Mileham |
|
286
|
|
|
|
|
SCUDETTO TT
|
SIAN MILEHAM
Sian Mileham |
|
287
|
|
|
|
|
MILANA T
|
SIAN MILEHAM
Sian Mileham |
|
285
|
|
|
|
|
BRIONA LMG
|
SIBEL YUSUF
Laura Carpenter |
|
131
|
|
|
|
|
RYOUX VAN LANGE WEEREN
|
SIBEL YUSUF
Tanyel Yusuf |
|
133
|
|
|
|
|
ROSGAN CLEOPATRA
|
SIMON CRIPPEN
Judy Ross |
|
291
|
|
|
|
|
ROSGAN DIVINE LEGACY
|
SIMON CRIPPEN
Judy Ross |
|
292
|
|
|
|
|
ROSGAN FREYA 999999
|
SIMON CRIPPEN
O/r |
|
326
|
|
|
|
|
BILLY NIL
|
SIMON JACKSON
Simon Jackson |
|
89
|
|
|
|
|
DOONAVEERAGH CAMIRO
|
SOPHIA FOX
Sophia Fox |
|
531
|
|
|
|
|
RYAN AGAIN
|
SOPHIA FOX
Sophia Fox |
|
530
|
|
|
|
|
INDIRA DW
|
SOPHIE AMBROSINI
Sophie Ambrosini |
|
218
|
|
|
|
|
BILLY JACKSON
|
SOPHIE FAWCETT
David Rogers |
|
410
|
|
|
|
|
CEDRIC IIV
|
SOPHIE FAWCETT
David Rogers |
|
411
|
|
|
|
|
QUITE CADIZ
|
SOPHIE FAWCETT
David Rogers |
|
413
|
|
|
|
|
DIAMINO BLUE
|
SOPHIE FAWCETT
David Rogers |
|
412
|
|
|
|
|
STAND UP
|
SOPHIE HEAVEN
Glynn Slater |
|
206
|
|
|
|
|
NINA VAN HET WILGENHOF
|
SOPHIE HEAVEN
Glynn Slater |
|
207
|
|
|
|
|
LAKOTA
|
SOPHIE HEAVEN
Glynn Slater |
|
208
|
|
|
|
|
FINNLAND
|
SOPHIE HOWES
Sophie Howes |
|
457
|
|
|
|
|
OKKATO 11
|
SOPHIE STRAWSON
Sophie Strawson |
|
100
|
|
|
|
|
KAMERON VAN HET LINDEHOF
|
SOPHIE STRAWSON
Judith Dodd |
|
98
|
|
|
|
|
CARABAS REBEL
|
SOPHIE STRAWSON
Judith Dodd |
|
96
|
|
|
|
|
NBE DYNAMIC
|
SOPHIE WEAVER
Sophie Weaver |
|
420
|
|
|
|
|
DARCIE
|
SOPHIE WEAVER
Stuart Reeve Young |
|
174
|
|
|
|
|
HOLEXTA
|
SOPHIE WOOD
Ingrid Wood |
|
316
|
|
|
|
|
BILLY EUROSTAR
|
SORCHA MUIR
Fionnuala Mccredie |
|
433
|
|
|
|
|
DYANE
|
STEPHANIE DYASON
Kelly Meyers |
|
372
|
|
|
|
|
GREENHALL MOONSHINE 421682
|
STEPHEN WAY
Stephen Way |
|
44
|
|
|
|
|
CEDARMOUNT CAVALIER
|
STEPHEN WAY
Stephen Way |
|
42
|
|
|
|
|
DA VINCI BEEKHOEVE
|
STEPHEN WAY
Stephen Way |
|
43
|
|
|
|
|
DON JURA
|
STUART REEVE YOUNG
Stuart Reeve Young |
|
177
|
|
|
|
|
CHABLIS Z II
|
STUART REEVE YOUNG
Stuart Reeve Young |
|
175
|
|
|
|
|
TEMPLE DASIRI
|
STUART REEVE- YOUNG
Sophie Weaver |
|
421
|
|
|
|
|
OLDROCK JIL
|
SUE LLOYD
Sue Lloyd |
|
487
|
|
|
|
|
NORDLIZ GII
|
TAGATHA PAYNE
Tagatha Payne |
|
521
|
|
|
|
|
KATRINA
|
TAYLOR GREENWOOD
Marie-clare Houlder |
|
63
|
|
|
|
|
CACHENTO
|
TAYLOR GREENWOOD
Taylor Greenwood |
|
62
|
|
|
|
|
HARIANDNE II
|
TERRY MITCHELL
Terry Mitchell |
|
25
|
|
|
|
|
THE MILLAR MAN
|
THOMAS MILES
Catherine Theobald |
|
157
|
|
|
|
|
MILL RIVER
|
TIA COLES
Clare Whitaker |
|
288
|
|
|
|
|
BANDERAS
|
TIA POSNER
Tia Posner |
|
5
|
|
|
|
|
GIZMO S GLORY
|
TIA POSNER
Tia Posner |
|
6
|
|
|
|
|
ROCKHOUSE LEOMIRO
|
TILA WINSTONE
Tila Winstone |
|
160
|
|
|
|
|
EURO ARTISTE
|
TILA WINSTONE
Lex Ruddiman |
|
391
|
|
|
|
|
CVS DIXIE CHICK 999999
|
TINA KAVANAGH
|
|
212
|
|
|
|
|
GILLY
|
TONY PEARSON
Jason Deville |
|
252
|
|
|
|
|
AMADEUS M
|
TONY PEARSON
Tracy Cottrell |
|
262
|
|
|
|
|
I SPY III
|
TONY PEARSON
Kerry Peach |
|
263
|
|
|
|
|
LIGHTNING 67
|
TONY PEARSON
Tony Pearson |
|
261
|
|
|
|
|
NELLY MAY 421631
|
TRACEY POOL
O/r |
|
470
|
|
|
|
|
REGGAE MAN
|
TRUDY JOHNSON
Trudy Johnson |
|
156
|
|
|
|
|
NIKITA ROUGE 999999
|
TSARIN PIKE
|
|
226
|
|
|
|
|
GEMS HOBO
|
VERITY MURRAY
Verity Murray |
|
478
|
|
|
|
|
CAPTAIN KAHLUAS ARTIST
|
VICKY THOMPSON
O/r |
|
197
|
|
|
|
|
VICTORY ELEGANCE
|
VICKY THOMPSON
O/r |
|
196
|
|
|
|
|
GRC TUTY
|
VICKY THOMPSON
O/r |
|
195
|
|
|
|
|
DREWMAIN CEDRIC
|
WILL FLETCHER
Graham Fletcher |
|
400
|
|
|
|
|
KBIS BRUCE ALMIGHTY
|
WILL FLETCHER
Graham Fletcher |
|
401
|
|
|
|
|
TINKERBELL W
|
WILL REKERT
Samantha Rekert |
|
179
|
|
|
|
|
NO NAME TW
|
WILL REKERT
Thomas Williams |
|
178
|
|
|
|
|
TIGER BRIGHT
|
WILLIAM FLETCHER
Diane Wilson |
|
403
|
|
|
|
|
KBIS EVERT
|
WILLIAM FLETCHER
Graham Fletcher |
|
402
|
|
|
|
|
MILLFIELD TOBIAS
|
WILLIAM REKERT
Danielle Clarke |
|
399
|
|
|
|
|
DANIEK
|
WILLIAM REKERT
Samantha Rekert |
|
180
|
|
|
|
|
VIVANT S
|
WILLIAM REKERT
Thomas Williams |
|
155
|
|
|
|
|
REGINAS ARTIST
|
ZOE FRY
O/r |
|
204
|
|
|
|
|
TARZAN ** DAY TICKET **
|
ZOE KERR ** DAY TICKET **
Emmy Attwood |
|
480
|
|
|
|
|
KINGSLEIGH 361183
|
ZOE NICOL
Zoe Nicol |
|
298
|
|
|
|
|
|
|