|
|
British Show Jumping Senior Premier Show |
Class All |
Entries for All Classes |
18/01/2015 12:37:29 |
Rider Christian Name Order |
Start List
|
|
|
Horse
Breeding |
Rider
Owner |
Nation.
|
Entry
No
|
Start
No
|
|
|
|
MISS UNTOUCHABLE
|
MICHAEL DUFFY
Michael Duffy |
|
45
|
|
|
|
|
CORTINA 200
|
MICHAEL DUFFY
111528 In Showjumpers |
|
44
|
|
|
|
|
|
ZOOEY
|
119631 AOIFE OCONNOR
Manfred Von Allworden |
|
268
|
|
|
|
|
SKYFALL
|
119631 AOIFE OCONNOR
119631 Breen Equestrian Ltd |
|
269
|
|
|
|
|
WILANDRI E
|
ABBE BURCHMORE-EAMES
Jack Eames |
|
294
|
|
|
|
|
DIMPLE
|
ADRIAN WHITEWAY
Adrian Whiteway |
|
122
|
|
|
|
|
FERNANDO IV
|
ADRIAN WHITEWAY
Adrian Whiteway |
|
126
|
|
|
|
|
AMOR V
|
ADRIAN WHITEWAY
Adrian Whiteway |
|
125
|
|
|
|
|
CARAMBOW
|
ADRIAN WHITEWAY
Adrian Whiteway |
|
124
|
|
|
|
|
I CANDY II
|
ADRIAN WHITEWAY
Adrian Whiteway |
|
123
|
|
|
|
|
BIANCE BC
|
AIMEE JONES
Zoe Marshall |
|
22
|
|
|
|
|
CAICOS
|
ALFIE BRADSTOCK
|
|
225
|
|
|
|
|
BENEDICTUS
|
ALFIE BRADSTOCK
Ann Solis |
|
224
|
|
|
|
|
FOXGLADE BLOWN AWAY
|
ALFIE BRADSTOCK
Graham Fletcher |
|
222
|
|
|
|
|
BRUCE ALMIGHTY VI
|
ALFIE BRADSTOCK
Graham Fletcher |
|
223
|
|
|
|
|
BLING BLING IV
|
ALICE BASEY-FISHER
Ann Basey-fisher |
|
60
|
|
|
|
|
GALANO TER KLOMP
|
ALICIA SMALLMAN
Alicia Smallman |
|
9
|
|
|
|
|
NADZARO BLINIERE
|
ALICIA SMALLMAN
Alicia Smallman |
|
8
|
|
|
|
|
GRAUFFS CLEAR ROUND
|
AMANDA MILLIN
Matthew Millin |
|
135
|
|
|
|
|
DJ
|
AMANDA MILLIN
Matthew Millin |
|
136
|
|
|
|
|
CALOUNDRA VAN DE KOEKOEK
|
AMANDA ROUTLEDGE
Amanda Routledge |
|
207
|
|
|
|
|
SYNDERELLA
|
AMIN EL MAGHRABY
Amin El Maghraby |
|
176
|
|
|
|
|
RENKUM DORENDA
|
AMY INGLIS
11528in Showjumpers |
|
41
|
|
|
|
|
CUPIDO VANT SCHUURKE
|
AMY INGLIS
Claire Inglis |
|
42
|
|
|
|
|
ZIPICOR
|
ANDREW HARDIE
Sharon Symons |
|
83
|
|
|
|
|
ANOUK B
|
ANDREW HARDIE
Sharon Symons |
|
82
|
|
|
|
|
VOLANTE IX
|
ANDREW MILLIN
Laura Evans |
|
101
|
|
|
|
|
MILLFIELD BALONEY
|
ANDREW MILLIN
12932 Judith Whitham |
|
102
|
|
|
|
|
SURPRISE V
|
ANNABELLE HUTT
Debra Hutt |
|
260
|
|
|
|
|
ROUGE DE L EAU
|
BEN WALKER
Caroline Dean |
|
188
|
|
|
|
|
CORNADO JNR
|
BEN WALKER
Thomas Williams |
|
185
|
|
|
|
|
ESPRIT DE L EAU
|
BEN WALKER
Holly Davey |
|
186
|
|
|
|
|
CHURCHILL III
|
BEN WALKER
Joshua Hadden |
|
283
|
|
|
|
|
LA STAMPA Z
|
BEN WALKER
|
|
194
|
|
|
|
|
VICTORY VI
|
BEN WALKER
|
|
193
|
|
|
|
|
|
MILL HOLLOW CLOUDING
|
BRYONY WARD
Elizabeth Hudson |
|
37
|
|
|
|
|
DISNEY KJ
|
BRYONY WARD
Bryony Ward |
|
36
|
|
|
|
|
CONVINCED I AM
|
CALLUM TUSLER
Fiona Tusler |
|
61
|
|
|
|
|
FILKINS FINAL MISSION
|
Callum Tusler
Fiona Tusler |
|
62
|
|
|
|
|
DIKARLA BLUE
|
CAROLYN BOWMAN
Carolyn Bowman |
|
181
|
|
|
|
|
NEWBRIDGES MASTER BROWN
|
CHARLENE BASTONE
Stacey Webb |
|
288
|
|
|
|
|
EVELINE VAN HET KEIZERSHOF
|
CHARLOTTE MCCAUGHERTY
Lee Lawrence |
|
79
|
|
|
|
|
CARAMBA
|
CHELSEA SKELTON
Janet Elvin |
|
77
|
|
|
|
|
VINNY II
|
CLARE HARRIS
Clare Harris |
|
27
|
|
|
|
|
CULINO TF
|
CLARK MONTGOMERY
Clark Montgomery |
|
219
|
|
|
|
|
GLOUGHAN GLEN
|
CLARK MONTGOMERY
|
|
221
|
|
|
|
|
WYOMING Z
|
CLARK MONTGOMERY
|
|
220
|
|
|
|
|
DOSIENA
|
DALE BURNHAM
Dale Burnham |
|
140
|
|
|
|
|
ROMANELLA GOLD
|
DALE BURNHAM
Tim Howard |
|
141
|
|
|
|
|
DOMINICUS B
|
DANIEL MOSELEY
Lisa Hales |
|
106
|
|
|
|
|
DEXTER X
|
DANIEL MOSELEY
Simon Roe |
|
107
|
|
|
|
|
CHEVEJO
|
DANIEL MOSELEY
Richard Hooper |
|
109
|
|
|
|
|
KL LEONA
|
DANIEL MOSELEY
Kington Langley Stud |
|
110
|
|
|
|
|
UNO VII
|
DANIELLE DICKSON
Danielle Dickson |
|
133
|
|
|
|
|
ARAMI S 573
|
DAVID MCPHERSON
David Mcpherson |
|
76
|
|
|
|
|
CASPAR Z IV
|
DAVID MCPHERSON
Hayley Harrison |
|
75
|
|
|
|
|
GLORIA VAN ZUUTHOEVE
|
DAVID MCPHERSON
David Mcpherson |
|
74
|
|
|
|
|
ITS SPRINGTIME
|
DEBRA HUTT
Debbi Hutt |
|
259
|
|
|
|
|
PADDY VI
|
DREW BIRTWISTLE
Drew Birtwistle |
|
2
|
|
|
|
|
ILKA II
|
ELEANOR MEAGER
Joanna Meager |
|
26
|
|
|
|
|
QUETTIN DU BUISSON Z
|
ELEANOR MEAGER
Joanna Meager |
|
23
|
|
|
|
|
CASSIUS III
|
ELEANOR MEAGER
Joanna Meager |
|
24
|
|
|
|
|
COEUR Z
|
ELEANOR MEAGER
Elodie Hales |
|
25
|
|
|
|
|
TORS LA LOI
|
ELERI GUY
Alison Davis |
|
80
|
|
|
|
|
ZARACOSSA
|
ELERI GUY
Eleri Guy |
|
81
|
|
|
|
|
BELUCCI
|
ELIZABETH FORRESTER
Elizabeth Forrester |
|
128
|
|
|
|
|
LA BOOM
|
ELLA POPELY
Lea Popely |
|
144
|
|
|
|
|
LITTLE LUIDAM
|
ELLA POPELY
Lea Popely |
|
143
|
|
|
|
|
CARMANT EX
|
EMILY MASON
Matthew Pike |
|
47
|
|
|
|
|
ULIEVKA DE BREVE
|
EMILY MASON
Laura Renwick |
|
54
|
|
|
|
|
SHOVERN FLUTE
|
EMILY MASON
Shirley Mason |
|
53
|
|
|
|
|
TULLINEASKEY DIAMOND MATE
|
EMILY SMALLMAN
Brian Omalley |
|
232
|
|
|
|
|
KING MAC
|
EMILY WARD
Kelly Ward |
|
166
|
|
|
|
|
WITCH
|
EMILY WARD
117231 Michael Whitaker |
|
165
|
|
|
|
|
ABC ARCTIC DAME
|
EMMA HEPSOE
Holly Davey |
|
258
|
|
|
|
|
LANCER VI
|
EMMA RIORDAN
Emma Riordan |
|
236
|
|
|
|
|
JARAMAS
|
EMMA ZIFF
Emma Ziff |
|
67
|
|
|
|
|
ZATRICIA II
|
FAYE ADAMS
Neil Hamer |
|
105
|
|
|
|
|
BLAENCWM JESTER
|
FAYE ADAMS
Neil Hamer |
|
103
|
|
|
|
|
ZOZO
|
FAYE ADAMS
J Adams |
|
104
|
|
|
|
|
CHESTER VAN DE PLUIMERT
|
FAYE SEMON
Jean Semon |
|
180
|
|
|
|
|
AMAZING MAZY
|
FLORA HARRIS
Flora Harris |
|
84
|
|
|
|
|
BILLY BANDIT II
|
FLORA HARRIS
Billy Stud |
|
86
|
|
|
|
|
CESANO H
|
FLORA HARRIS
Flora Harris |
|
87
|
|
|
|
|
BAYANO
|
FLORA HARRIS
Flora Harris |
|
85
|
|
|
|
|
DOLLAR HILL II
|
GEORGE HILTON-JONES
George Hilton-jones |
|
281
|
|
|
|
|
SEBASTIAN VII
|
HELEN TREDWELL
Colin Garratt |
|
177
|
|
|
|
|
BABYLON
|
HELEN TREDWELL
Alan Tredwell |
|
178
|
|
|
|
|
LARKSONG
|
HELEN TREDWELL
Alan Tredwell |
|
179
|
|
|
|
|
CLEARWAYS ANGELINA
|
HOLLY BROUGHAM
Jean Brougham |
|
88
|
|
|
|
|
VENI VIDI VICI
|
HOLLY BROUGHAM
Jean Brougham |
|
89
|
|
|
|
|
SHANNONDALE OSO
|
HOLLY GILLOTT
Peter Banks |
|
291
|
|
|
|
|
ELORE
|
HOLLY GILLOTT
Tanya Kyle |
|
290
|
|
|
|
|
VINNY DOUGLAS
|
HOLLY GILLOTT
Vanessa Alford |
|
292
|
|
|
|
|
AUGSBURG
|
JAKE SAYWELL
Rachel Gascoine |
|
120
|
|
|
|
|
BOWHOUSE RUBIS
|
JAMES WHITAKER
Ian Whitaker |
|
139
|
|
|
|
|
FLASH LIGHT
|
JAMES WHITAKER
Ian Whitaker |
|
138
|
|
|
|
|
NO REGRETS II
|
JAMES WHITAKER
Michael Whitaker |
|
137
|
|
|
|
|
|
ALURE III
|
JARED LUNN
Richard Lunn |
|
282
|
|
|
|
|
NEDERLAND LADY
|
JESSICA DIMMOCK
Claire Bonar |
|
213
|
|
|
|
|
TINKAS TYSON
|
JESSICA DIMMOCK
Jessica Dimmock |
|
211
|
|
|
|
|
LAMBUS
|
JESSICA DIMMOCK
Jessica Dimmock |
|
210
|
|
|
|
|
WHITESPARKE FLAME
|
JESSICA DIMMOCK
Jessica Dimmock |
|
212
|
|
|
|
|
TELSTART O
|
JODIE CRAWFORD
Douglas Crawford |
|
72
|
|
|
|
|
MIRA IV
|
JODIE CRAWFORD
Douglas Crawford |
|
73
|
|
|
|
|
DAZZLE II
|
JODIE HALL MCATEER
Mandy Hall |
|
277
|
|
|
|
|
TOP ROCK
|
JOHN CRIPPEN
John Crippen |
|
147
|
|
|
|
|
TIARA MAIL
|
JOHN CRIPPEN
The Ash Stud |
|
150
|
|
|
|
|
SCHOLARSHIP
|
JOHN CRIPPEN
Patricia Brown |
|
59
|
|
|
|
|
LOUGHNATOUSA DIEGO
|
JOHN CRIPPEN
Patricia Brown |
|
58
|
|
|
|
|
FALUNA
|
JOHN CRIPPEN
The Ash Stud |
|
149
|
|
|
|
|
ROMALETTE
|
JOHN CRIPPEN
John Crippen |
|
148
|
|
|
|
|
CONTENT
|
JOHN CRIPPEN
Patricia Brown |
|
57
|
|
|
|
|
DON VELNER
|
JOHN POPELY
Emma Riordan |
|
237
|
|
|
|
|
CHENNAI
|
JOHN WHINNETT
|
|
257
|
|
|
|
|
GARCIA
|
JOHNATHAN BOWMAN
Bradley Whale |
|
209
|
|
|
|
|
CALCOURT ALTERNATE
|
JOHNATHAN BOWMAN
Rowland Fernyhough |
|
208
|
|
|
|
|
ITS MICKEY
|
JORDAN BARNES
Colin Barnes |
|
249
|
|
|
|
|
ZAMIRO
|
JORDAN BARNES
Colin Barnes |
|
248
|
|
|
|
|
LAKELAND DANCER
|
JORDAN GANN
Julia Gann |
|
129
|
|
|
|
|
FREDERICK VII
|
JOSEPH DAVISON
Richard Davison |
|
227
|
|
|
|
|
CHINO DENFER
|
JOSEPH DAVISON
|
|
228
|
|
|
|
|
DON-KILIA
|
JOSEPH DAVISON
Thomas Davison |
|
226
|
|
|
|
|
CALIMERO VANT ROTH
|
JOSEPH DAVISON
|
|
229
|
|
|
|
|
FREIRE ZAPATERO
|
JULIAN MINCHER
J Jones |
|
134
|
|
|
|
|
EINDHOVEN G H
|
JULIAN MINCHER
Samantha Middleton |
|
132
|
|
|
|
|
DARTBREAKER
|
JULIAN MINCHER
Samantha Middleton |
|
131
|
|
|
|
|
DOLANDA
|
JULIAN MINCHER
J Jones |
|
130
|
|
|
|
|
CALANTUS
|
JULIE ANDREWS
Emelie Marsh |
|
253
|
|
|
|
|
WILANDO B
|
JULIE ANDREWS
David Andrews |
|
256
|
|
|
|
|
AYRTON IV
|
JULIE ANDREWS
Eva Bjorkman |
|
255
|
|
|
|
|
MISS LYCKAD
|
JULIE ANDREWS
Eva Bjorkman |
|
254
|
|
|
|
|
DAMION STAR
|
JULIE ANDREWS
Emelie Marsh |
|
196
|
|
|
|
|
THE DRAWNESS
|
JULIE ANDREWS
Emelie Marsh |
|
252
|
|
|
|
|
COSMO V
|
KATIE FLETCHER
Sally Fletcher |
|
121
|
|
|
|
|
BELFAST
|
KATINKA BROGAARD
Annabelle Bowman Shaw |
|
5
|
|
|
|
|
HARLEQUIN DUNRAVEN
|
KEITH DOYLE
Darren Hegarty |
|
160
|
|
|
|
|
ETUDE
|
KEITH DOYLE
Keith Doyle |
|
157
|
|
|
|
|
CHALLENGER B
|
KEITH DOYLE
Keith Doyle |
|
158
|
|
|
|
|
ELMO BROWN
|
KEITH DOYLE
Keith Doyle |
|
156
|
|
|
|
|
CLEMENS
|
KEITH DOYLE
Debbie Mathea |
|
159
|
|
|
|
|
WELLINGTON M
|
KERRY BRENNAN
Liane Smith |
|
4
|
|
|
|
|
DYNAMIC III
|
KERRY BRENNAN
Liane Smith |
|
3
|
|
|
|
|
BLAZE IV
|
LANA CRAKER
Claire Breith |
|
182
|
|
|
|
|
FINER BRIDE
|
LANA CRAKER
Juliet Booth |
|
183
|
|
|
|
|
VICTORIA Z
|
LAURA RENWICK
David Perry |
|
56
|
|
|
|
|
DANTOS G
|
LAURA RENWICK
David Rogers |
|
289
|
|
|
|
|
DELTINA
|
LAURA RENWICK
John Renwick |
|
48
|
|
|
|
|
DIANGELO
|
LAURA RENWICK
Jennifer Morris |
|
49
|
|
|
|
|
LOUIS D OR D AYMON Z
|
LAURA RENWICK
David Perry |
|
50
|
|
|
|
|
MHS WASHINGTON
|
LAURA RENWICK
Laura Renwick |
|
51
|
|
|
|
|
REMBRANDT BLUE
|
LAURA RENWICK
David Rogers |
|
52
|
|
|
|
|
BINTANG II
|
LAURA RENWICK
John Renwick |
|
46
|
|
|
|
|
UMPHREY DE BREVE
|
LAURA RENWICK
John Renwick |
|
55
|
|
|
|
|
CALCOURT FALKLUND
|
LAUREN EDWARDS
Beverley Widdowson |
|
218
|
|
|
|
|
CRUISE KING
|
LAUREN EDWARDS
Nigel Marmont |
|
216
|
|
|
|
|
ARCHIE BUNKER
|
LAUREN EDWARDS
Nigel Marmont |
|
217
|
|
|
|
|
LAUTER BOY
|
LAUREN EDWARDS
Nigel Marmont |
|
214
|
|
|
|
|
DOLORES P
|
LAUREN EDWARDS
Hayley Robertson |
|
215
|
|
|
|
|
BELLATRIX III
|
LEONNIE JONES
James Johnson |
|
261
|
|
|
|
|
LITTLEHOUSE STEVIE G
|
LUCIE HUMPHRIES
Lucie Humphries |
|
34
|
|
|
|
|
CAPPAGH UNO
|
LUKE THOMPSON
Carl Belson |
|
71
|
|
|
|
|
CONZALEZ M
|
LUKE THOMPSON
Carl Belson |
|
1
|
|
|
|
|
DULF C
|
MARTIN FOX
Martin Fox |
|
90
|
|
|
|
|
FIRKOV DU ROUET
|
MAX ROUTLEDGE
Max Routledge |
|
98
|
|
|
|
|
CASTLETARA LADY LUX
|
MAX ROUTLEDGE
Max Routledge |
|
97
|
|
|
|
|
ARAMAC Z
|
MAX ROUTLEDGE
Max Routledge |
|
95
|
|
|
|
|
CARUS ROYALE
|
MAX ROUTLEDGE
Linda Carse |
|
96
|
|
|
|
|
LIBRETTO II
|
MICHAEL LONSDALE
Thomas Challoner |
|
286
|
|
|
|
|
ROYAL FLUSH
|
MICHAEL LONSDALE
Stephen Mercer |
|
285
|
|
|
|
|
FURISTOS HALLO
|
MICHAEL LONSDALE
Michael Lonsdale |
|
287
|
|
|
|
|
LISANNE
|
MICHAEL WALLACE
Eileen Roberts |
|
250
|
|
|
|
|
SAN LARINO
|
MICHAEL WALLACE
Elizabeth Wallace |
|
251
|
|
|
|
|
BARACUDA DS
|
MICHELLE GATLAND
|
|
293
|
|
|
|
|
UDOKUS
|
MILLE BJERKE
Mille Bjerke |
|
174
|
|
|
|
|
S I E C CRISANTA
|
MILLE BJERKE
Mille Bjerke |
|
173
|
|
|
|
|
TINSDAY VDL
|
MILLE BJERKE
Mille Bjerke |
|
175
|
|
|
|
|
BOMMEL
|
MILLICENT CORNOCK
Millicent Cornock |
|
127
|
|
|
|
|
RICCIONE OI
|
MIMI BEECHER
Mimi Beecher |
|
35
|
|
|
|
|
ZORLAND D VOLO
|
NICHOLAS BENTERMAN
Nicholas Benterman |
|
151
|
|
|
|
|
ADICO
|
NICHOLAS BENTERMAN
Nicholas Benterman |
|
152
|
|
|
|
|
CANYON VOLO
|
NICHOLAS BENTERMAN
Nicholas Benterman |
|
153
|
|
|
|
|
JORKI
|
NICHOLAS BENTERMAN
Katarina Benterman |
|
154
|
|
|
|
|
A BERTUS Z
|
NICHOLAS BENTERMAN
Mandy Hall |
|
155
|
|
|
|
|
MARIT
|
NICKY BAILY-GIBSON
Nicky Baily-gibson |
|
64
|
|
|
|
|
GLENWOOD PARK MARJORIE
|
NICOLA BARTROPP
Nicola Bartropp |
|
99
|
|
|
|
|
PROSPECTOR JOHN
|
NICOLA BARTROPP
Tessa Spencer |
|
100
|
|
|
|
|
DOUCARDI
|
NICOLE PAVITT
Sandra Pavitt |
|
197
|
|
|
|
|
FESTIENA VAN TEXELHOF
|
NICOLE PAVITT
|
|
206
|
|
|
|
|
BILLY-JEAN V
|
NICOLE PAVITT
Julia Gann |
|
198
|
|
|
|
|
AMARYLLIS VAN DE HEFFINK
|
NICOLE PAVITT
Sandra Pavitt |
|
199
|
|
|
|
|
OUR DUCHESS
|
NICOLE PAVITT
Marcela Esnaola |
|
202
|
|
|
|
|
VICTOR BLUE
|
NICOLE PAVITT
Virginia Quine |
|
203
|
|
|
|
|
CONTESSA IV
|
NICOLE PAVITT
|
|
200
|
|
|
|
|
ULTIMATE Z
|
NICOLE PAVITT
Deborah Curley |
|
201
|
|
|
|
|
CARTHAGON
|
NICOLE PAVITT
Sandra Pavitt |
|
205
|
|
|
|
|
TIA SEMILLY
|
NICOLE PAVITT
|
|
204
|
|
|
|
|
CENABRESSE
|
OLIVIA HOWE
Olivia Howe |
|
78
|
|
|
|
|
CARRACASCA B
|
OLIVIA POOLE
Michelle Poole |
|
280
|
|
|
|
|
ZOVERLA
|
OLIVIA POOLE
Michelle Poole |
|
278
|
|
|
|
|
CHINOOK BH
|
OLIVIA POOLE
Michelle Poole |
|
279
|
|
|
|
|
ANOTHER TIME
|
PAUL CRAGO
Dawn Cooley |
|
30
|
|
|
|
|
CALYPRIUS
|
PAUL CRAGO
Louisa Strutt |
|
32
|
|
|
|
|
VALENTINO IX
|
PAUL CRAGO
Dawn Cooley |
|
33
|
|
|
|
|
CUPIDO II
|
PAUL CRAGO
Alison Rogers |
|
262
|
|
|
|
|
BASIL BROOM
|
PAUL CRAGO
Louisa Strutt |
|
31
|
|
|
|
|
BILLY ANDERSON
|
PHILIPPA FUNNELL
Billy Stud |
|
245
|
|
|
|
|
BILLY FANTA
|
PHILIPPA FUNNELL
Billy Stud |
|
246
|
|
|
|
|
BILLY GRAND
|
PHILIPPA FUNNELL
Julie Slade |
|
242
|
|
|
|
|
BILLY UM BONGO
|
PHILIPPA FUNNELL
Billy Stud |
|
244
|
|
|
|
|
V.I.P. III
|
PHILIPPA SCOTT
Philippa Scott |
|
162
|
|
|
|
|
UNBELIEVABLE LADY
|
PHILLIP MILLER
Shirley Light |
|
191
|
|
|
|
|
TALANTED
|
PHILLIP MILLER
|
|
276
|
|
|
|
|
DA VINCI V
|
PHILLIP MILLER
|
|
187
|
|
|
|
|
DARONA
|
PHILLIP MILLER
|
|
189
|
|
|
|
|
ROULETTE H
|
PHILLIP MILLER
Downes Howard |
|
184
|
|
|
|
|
CARITIAR Z
|
PHILLIP MILLER
Nigel Eccles |
|
195
|
|
|
|
|
SUSSEX CARETINO
|
PHILLIP MILLER
52414 Brendon Stud |
|
192
|
|
|
|
|
UTOPIA USA
|
POPPY STRONGE
Bernice Stronge |
|
38
|
|
|
|
|
ECLAIRE
|
POPPY STRONGE
Kevin Sleap |
|
39
|
|
|
|
|
SPECIAL K IV
|
RACHEL GASCOINE
Rachel Gascoine |
|
119
|
|
|
|
|
RINGO R
|
REBECCA ROE
Rebecca Roe |
|
108
|
|
|
|
|
WARENDORF
|
REMY ELLIS
Remy Ellis |
|
40
|
|
|
|
|
HILLCREST AMIRO
|
RUBY FRYER
Simon Fryer |
|
247
|
|
|
|
|
OSTROVNOJ GREENFIELD
|
RYAN PRATER
Ryan Prater |
|
163
|
|
|
|
|
WINSTEN XX
|
RYAN PRATER
Ryan Prater |
|
164
|
|
|
|
|
MILENA 8
|
SCARLETT WARD
Peter Ward |
|
235
|
|
|
|
|
WESLEY IV
|
SEB HUGHES
Seb Hughes |
|
142
|
|
|
|
|
VANDA PLATINUM
|
SEBASTIEN KAPEL
Genene Burnett |
|
115
|
|
|
|
|
VANDA BELLISIMO
|
SEBASTIEN KAPEL
S Kapel |
|
111
|
|
|
|
|
VANDA GUCCI
|
SEBASTIEN KAPEL
S Kapel & G Burnett |
|
112
|
|
|
|
|
VANDA CAVIAR
|
SEBASTIEN KAPEL
Genene Burnett |
|
113
|
|
|
|
|
VANDA CHOPARD
|
SEBASTIEN KAPEL
Genene Burnett |
|
275
|
|
|
|
|
VANDA DE LA RENTA
|
SEBASTIEN KAPEL
S Kapel & G Burnett |
|
114
|
|
|
|
|
VANDA VUITTON
|
SEBASTIEN KAPEL
Genene Burnett |
|
117
|
|
|
|
|
VANDA VERSACE
|
SEBASTIEN KAPEL
Genene Burnett |
|
118
|
|
|
|
|
VANDA GODIVA
|
SEBASTIEN KAPEL
Genene Burnett |
|
116
|
|
|
|
|
CLYDE VA
|
SHANE BREEN
Manfred Von Allworden |
|
267
|
|
|
|
|
COSIMA 204
|
SHANE BREEN
Manfred Von Allworden |
|
270
|
|
|
|
|
TANGO DECRY
|
SHANE BREEN
119631 Breen Equestrian Ltd |
|
271
|
|
|
|
|
GOLDEN HAWK
|
SHANE BREEN
119631 Breen Equestrian Ltd |
|
273
|
|
|
|
|
FOR CENTO
|
SHANE BREEN
119631 Breen Equestrian Ltd |
|
272
|
|
|
|
|
FARAGO VANT VENNEHOF
|
SHANE BREEN
|
|
274
|
|
|
|
|
IPSWICH VAN DE WOLFSAKKER
|
SHANE BREEN
119631 Breen Equestrian Ltd |
|
266
|
|
|
|
|
LANDSANDA
|
SHANE BREEN
119631 Breen Equestrian Ltd |
|
265
|
|
|
|
|
CANTARE Z
|
SHANE BREEN
Gemma Bertenshaw |
|
263
|
|
|
|
|
SILBERMOND
|
SHANE BREEN
119631 Breen Equestrian Ltd |
|
264
|
|
|
|
|
LOUGHNATOUSA VENTURE
|
SHARON HUNT
Sharon Hunt |
|
93
|
|
|
|
|
VEYGA
|
SHARON HUNT
Sharon Hunt |
|
94
|
|
|
|
|
HSB HARRIET
|
SHARON HUNT
Sharon Hunt |
|
91
|
|
|
|
|
LOUGHNATOUSA SUNNY
|
SHARON HUNT
Sharon Hunt |
|
92
|
|
|
|
|
SCUDETTO TT
|
SIAN MILEHAM
Sian Mileham |
|
29
|
|
|
|
|
ASEA T
|
SIAN MILEHAM
Sian Mileham |
|
28
|
|
|
|
|
CASALL DE REVEL
|
STUART REEVE YOUNG
Emma Ziff |
|
66
|
|
|
|
|
QUIZ MASTER II
|
STUART REEVE YOUNG
Sabina Mctaggart |
|
68
|
|
|
|
|
LAUDATIO 37
|
STUART REEVE YOUNG
Sabina Mctaggart |
|
69
|
|
|
|
|
CASSINA III
|
STUART REEVE YOUNG
Anna Tigipko |
|
65
|
|
|
|
|
I CLAUDIUS
|
STUART REEVE YOUNG
Diana Cornish |
|
63
|
|
|
|
|
CHABLIS Z II
|
STUART REEVE YOUNG
Stuart Reeve Young |
|
70
|
|
|
|
|
HAVANNA DE CAVRON
|
TIM DAVIES
Josephine Gates |
|
17
|
|
|
|
|
DEEZIE-KATINE WEERING
|
TIM DAVIES
Josephine Gates |
|
16
|
|
|
|
|
QWACKERJACK
|
TIM DAVIES
Timothy Davies |
|
18
|
|
|
|
|
BORSATO
|
TIM DAVIES
131802 |
|
19
|
|
|
|
|
BRAVEHEART V
|
TIM DAVIES
Barrett Watson |
|
20
|
|
|
|
|
VALENTIJN O
|
TIM DAVIES
Barrett Watson |
|
21
|
|
|
|
|
GALANO TER KLOMP
|
TIM PAGE
Alicia Smallman |
|
284
|
|
|
|
|
SECRET PRINCE
|
TIM STOCKDALE
Laura Stockdale |
|
233
|
|
|
|
|
ERASMUS VD HEFFINCK
|
TIM STOCKDALE
Laura Stockdale |
|
234
|
|
|
|
|
DOONAVEERAGH BUNNY
|
TIMOTHY PAGE
|
|
231
|
|
|
|
|
DOONAVEERAGH VICTOR
|
TIMOTHY PAGE
Brian Omalley |
|
230
|
|
|
|
|
HI MIDNIGHT MILLIE
|
TIMOTHY PAGE
Julie Edmunds |
|
6
|
|
|
|
|
MASTERFLY
|
TIMOTHY PAGE
Elaine Tague |
|
7
|
|
|
|
|
STEADY THE HELM
|
TIMOTHY PAGE
Elaine Tague |
|
10
|
|
|
|
|
SHAKIRA V
|
TIMOTHY WILKS
Mille Bjerke |
|
172
|
|
|
|
|
URANE DE TALMA
|
TIMOTHY WILKS
111528 In Showjumpers |
|
168
|
|
|
|
|
UNDER FIRE DU LOZON
|
TIMOTHY WILKS
111528 In Showjumpers |
|
169
|
|
|
|
|
UNE DES PRINTEMAS
|
TIMOTHY WILKS
111528 In Showjumpers |
|
170
|
|
|
|
|
LENNOX 324
|
TIMOTHY WILKS
111528 In Showjumpers |
|
171
|
|
|
|
|
WONDERFUL IV
|
VICTORIA ATTWOOD
Victoria Attwood |
|
161
|
|
|
|
|
BILLY COOL
|
WILLIAM FUNNELL
Billy Stud |
|
243
|
|
|
|
|
BILLY OLIVE
|
WILLIAM FUNNELL
Billy Stud |
|
241
|
|
|
|
|
BILLY ONSLOW
|
WILLIAM FUNNELL
Billy Stud |
|
240
|
|
|
|
|
BILLY HERMAN
|
WILLIAM FUNNELL
Billy Stud |
|
238
|
|
|
|
|
BILLY SPARKY
|
WILLIAM FUNNELL
Billy Stud |
|
239
|
|
|
|
|
ARAMUS VI
|
YASMIN DAVIS
Alison Davies |
|
146
|
|
|
|
|
ZILVERSTER II
|
YASMIN DAVIS
Alison Davis |
|
145
|
|
|
|
|
LOW RIVER QUEEN Z
|
YAZMIN PINCHEN
Nancy Pinchen |
|
12
|
|
|
|
|
DOMINANT H
|
YAZMIN PINCHEN
Nancy Pinchen |
|
11
|
|
|
|
|
BANDITO
|
YAZMIN PINCHEN
Nancy Pinchen |
|
13
|
|
|
|
|
VAN DE VAVALDI
|
YAZMIN PINCHEN
Nancy Pinchen |
|
14
|
|
|
|
|
ASHKARI
|
YAZMIN PINCHEN
Nancy Pinchen |
|
15
|
|
|
|
|
|
|